نیــــــنا در مــــــــــــاه


+ تلپاتی!!!

توجه کردید بعضی از آدمها عجیب با هم "تلپاتی" قوی ای دارند...درسته شاید اصلا صحبت نکنند و به روی هم نیارند اما عجیب تلپاتی قوی ای دارند...!

دقیقا مثل من و آنجل...!!!

من وقتی ناراحتم زیاد صحبت میکنم و زیادی میخندم اما عجیب ناراحت و غمگینم ،این رو حتی مامانم هم متوجه نمیشه اما آنجل عجیب با برق چشمهاش بهم می فهمونه که همه چی رو میدونه و همه چی رو فهمیده و بهم با همان برق میگه آرم باش من اینجام...!

میدونی علاوه بر انجل خودم که خواهرم میشه من انجل هایی دارم که واقعا برای بودنشان خدارو همیشه شکر میکنم...

دقیقا وقتی زندگی ام به اوج سراشیبی اش رسیده و همه چی ناآروم و نا متعادل هست،ما داریم میخندیم و بازی میکنیم و با آنجل میشیم رغیب در بازی...!

اونوقت هست که با حرفهاش بهم اثبات میکنه ناراحتیم رو میدونه و همیشه گوشهاش آماده اند...

"رویا" ی عزیزم،یکی از "انجل" های زندگی من هست...رویایی که همیشه برام رویا بوده و واقعا کم پیش میاد با هم صحبت کنیم اما همون چند ساعتی که هست و هم صحبت من میشه مطمئن میشم اون هم همیشه برام وقت میذاره و دوستم داره و همونجور که همیشه میگم مثل دختر خاله ی نداشته  ی من هست...!!!

+سه نقطه ی عزیز که برام پیام خصوصی گذاشتی،عزیزم تو دوست منی و اگر هم ازم سوالی بپرسی من هیچ ناراحت نمیشم اما راجع به پست قبل خواستم بگم اون آدمها دوست من نبودند و یکی از آشنا ها بودند پس همیشه به بودنت شک نکن...!

 مها...عزیز دلم تو واقعا عروس سال میشی گل من...خیلی خیلی برات خوشحالم عزیزکم خوشبخت میشی عزیزم خوشبخت تر از الان...تبریک عروسکمبغلماچ

بچه ها برام دعا کنید،واقعا تو سراشیبی هستم...

نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٢/٥/٤
تگ ها: روزمرگی ها
comment نظرات () لینک