نیــــــنا در مــــــــــــاه


+ عکس و اینا

مشاهده یادداشت خصوصی

نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ٢:۳٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/۳٠
تگ ها: عکس
comment نظرات () لینک

+ گــــاه نوشـــت(8)

مشاهده یادداشت خصوصی

نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ٩:۳۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٢٦
تگ ها: گاه نوشت
comment نظرات () لینک

+ نیــــــــنا

مشاهده یادداشت خصوصی

نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ۱:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٢٦
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ لیـــــلی نام تمام دختران زمیـــــن اســـــت

خدا مشتی خاک را برگرفت.می خواست لیلی را بسازد، از خود در او دمید. و لیلی پیش از آنکه با خبر شود،عاشق شد. سالیانی ست که لیلی عشق می ورزد.لیلی باید عاشق باشد؛زیرا خدا در او دمیده است و هر که خدا در او بدمد عاشق می شود. لیلی نام تمام دختـــــران زمین است؛ نام دیــــگر انسان.

خدا گفت:به دنیایتان می آورم تا عاشق شوید.

آزمونتان تنها همین است: عشق. و هر که عاشق تر آمد، نزدیک تر است،پس نزدیکتر آیید،نزدیکتر.

عشق،کمند من است.کمندی که شما را پیش من آورد. کمندم را بگیرید

و لیلی کمند خدا را گرفت.

خدا گفت:عشق،فرصت گفتگو است. گفتگو با من. با من گفتگو کنید. و لیلی تمام کلمه هایش را به خدا داد. لیلی هم صحبت خدا شد.

خدا گفت:عشق، همان نام من است که مشتی خاک را بدل به نور می کند. و لیلی مشتی نور شد در دستان خــــــداوند.

«عرفان نظر آهاری»

+ تقدیم به لیــــلی عزیـــــزمقلب

+ عاشق این نوشته عرفان نظر آهاری ام...واقعا با نوشته هاش زندگی می کنم...

نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ٩:٢٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٢۳
comment نظرات () لینک

+ گــــــاه نوشت (7)

مشاهده یادداشت خصوصی

نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/۱٧
تگ ها: گاه نوشت
comment نظرات () لینک

+ دوستــــی نوشـــــت

مشاهده یادداشت خصوصی

نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ٩:٥٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٢/۱۳
تگ ها: بازی و ذوقوقانه!
comment نظرات () لینک

+ گــــــاه نوشــــــت(6)

مشاهده یادداشت خصوصی

نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ٩:٤٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٧
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ ی مـــــتن قــــشنگ

داشتم توی هاردم سرچ میکردم که متن هام رو پیدا کردم که قبلا وقتی می رفتم و از متنی خوشم میومد توی word کپی می کردم ، از این خیلی خوشم اومد.برای شما هم میذارم اگه قشنگ بود و با من هم سلیقه اید بگید اگه هم نه که باز هم بگیدنیشخند:


منو خوب می شناسی، کم نمیارم وقتی صحبت از تو باشه و گفتن از تو.می خوام همیشه ما باشیم، با هم. قسم نمی دمت که دوسم داشته باشی، می دونم دوسم داری، درست مثل خودم. می دونی که بهونه ی منی برای زندگی، و بودن. می خوام همیشه کنار هم باشیم، تا اون وقتی که خدا این اجازه رو به ما می ده. نه تو این دنیا فقط، برای با تو بودن یه عمر کمه. می خوام باهات باشم همیشه، حتی اون دنیا ... شاید بخاطر تو خدا منو هم به بهشت راه داد عزیزم.برام بگو، با نگات، با صدات، هر جوری که دوست داری ... فقط بگو ... بگو تا اونجوری باشم که تو می خوای   .

می دونم، تو منو دوسم داری، دوسم داری هر جوری که هستم. ولی بذار این یه خواهش رو هم روی تمام خواهشام اضافه کنم، و ازت بخوام ازم بخوای اونی باشم که تو می خوای. همیشه برام بگو از هر چی که دوست داری، منم تا بتونم سعی می کنم کم نذارم. بذار احساس کنم که هستم. وقتی تو ازم چیزی می خوای انگار دنیا رو به من میدن.تو بهترینی برام همیشه. تو عشق منی. تمام زندگی منی. معنی خیلی چیزا برام با تو شکل گرفته. خیلی چیزا رو با تو تونستم بفهمم. با تو معنی واقعی عشق، محبت، صفا، صمیمیت، با هم بودن، حس کردن، و خیلی چیزای دیگه رو فهمیدم.

منو به خودم تنهام نذار، هیچوقت. نذار که دوباره من بشم. می خوام همیشه ما بمونیم ... انگار امشب عاشق تر از هر شبی هستم. عاشق نگاه تو، عاشق صدای تو، عاشق ...اینجا تنها جاییه که می تونم داد بزنم و به همه اعلام کنم که چقدر دوستت دارم. اینجا می تونم پیش همه بگم که تنها امید زندگیم تو هستی. می تونم بگم که من هستم، فقط بخاطر تو ... دیر پیدات کردم عشق من، ولی بالاخره پیدات کردم. می گن افسوس خوردن به گذشته فایده نداره، ولی من افسوس می خورم به تمام روزایی که نداشتمت. برای با تو بودن باید ثانیه ها رو هم شمرد. هر لحظه با تو بودن غنیمته ... می خوام امشب وقتی سرت رو می ذاری رو سینمو می خوابی موهای قشنگتو نوازش کنم و برات بازم بگم.

می خوام امشب صدای نفسامون لالایی بگه برای هم. می خوام گرمی نفسای همدیگه رو حس کنیم. می خوام باز بگیم از با هم بودن، از ما بودن، و از فردایی که میاد، به این امید که فردا و فرداها مال ما باشه.
می خواستم از تو بگم، مثل همیشه. خدا رو شکر می کنم که تو رو به من داده، و این اجازه رو از تو دارم که از تو برات بنویسم ... با تو همیشه عیده برام مهربونم ... برام بمون همیشه، سلامت، شاد، و موفق


نویسنده : نیـــــــنا ; ساعت ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٢/٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک